تحقیق سازمان ميراث فرهنگی، گردشگری و صنايع دستی

با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل تحقیق سازمان ميراث فرهنگی، گردشگری و صنايع دستی قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
تحقیق سازمان ميراث فرهنگی، گردشگری و صنايع دستی|39019976|mvs|سازمان ميراث فرهنگی, گردشگری و صنايع دستی,, دانلود تحقیق سازمان ميراث فرهنگی, گردشگری و صنايع دستی,, پاورپوینت سازمان ميراث فرهنگی, گردشگری و صنايع دستی,, تحقیق در مورد سازمان ميراث فرهنگی, گردشگری و صنايع دستی,, تحقیق درباره سازمان ميراث فرهنگ,,,

دانلود تحقیق با موضوع سازمان ميراث فرهنگی، گردشگری و صنايع دستی،
در قالب Word و در 71 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
چکیده ی سخن :
صخره نگاره های جنوب کوهستانی شهرستان بوئین زهرا در استان قزوین که در نوشتار حاضر معرفی می شود ؛ تنها پاره ای از باستان شناسی هنر صخره ای منطقه را شامل می گردد که در چارچوب طرح پژوهشی جامع تر در تابستان 1386 مورد شناسایی و مستند سازی قرار گرفته است. گزارش مقدماتی بررسی های انجام شده هم اینک نیز در دست تدوین بوده و با توجه به تمهیدات به عمل آمده امید می رود در ماه های آینده مجموعه ی آن در چند مجلد به چاپ رسیده و منتشر شود.
صخره نگاره ها یا کنده نگاره های صخره ای که در میان باستان شناسان و رشته ها و دانش های خویشاوند باستان شناسی زیر پوشش مفهوم کلی هنر صخره ای (Rock-Art) و یا باستان شناسی هنر صخره ای متداول و رایج شده است ، گنجینه ای از اطلاعات چند گون فوق العاده مهم را در خود جای داده است. صخره نگاره ها کم و بیش در همه ی قاره ها و محیط های زیست و زیستگاه های بشری ما پراکنده اند. خاستگاه آن ها چونان که از نامشان پیداست مناطق کوهستانی است. در استان قزوین نیز چنان که در همه ی فلات ایران در مناطق کوهستانی پراکنده هستند. به لحاظ ریخت شناسی آن ها ساده و گرافیک آفریده شده اند. به لحاظ موضوعی نیز محوریت با تصاویر مربوط به شکار و جانوران شکاری و وحشی است. جنبه های نشانه شناختی و زمینه های معنایی آن ها نیز بدون دست گشودن به سوی شواهد مشابه و قراین خویشاوند و کمک طلبیدن از رویکردهای تفسیری و مشرب های معنا کاو و نشانه شناسی و خوانش طرح ها ، نقش ها ، نگاره ها و تصویرها و روابط ساختاری قابل مقایسه میان آن ها امکان پذیر نیست.
کلید واژه ها:
هنر صخره ای ، صخره نگاره ها ، جنوب کوهستانی دشت قزوین ، چلمبر ، قلیچ کندی ، شکار، نماد،کنده نگاره ، خط،نقوش جانوری ،نقوش و علایم هندسی .

درآمد :
کنده نگاره های صخره ای سرزمین های مختلف :
صخره نگاره ها ، هنر صخره ای و یا به مفهوم رایج و متداول درميان باستان شناسان ، باستانشناسي هنر صخره ای، ((The Archaeology of Rock- Art از جمله شواهد فوق العاده مهم در حوزه ی مطالعات باستان شناختی و رشته ها و دانش های خویشاوند دیگر است. این گنجینه های عظیم اطلاعات متنوع به هر میزان که گسترده تر شناسایی ، کشف و مطالعه شده اند ، اطلاعات و آگاهی ما از چگونگی فرآیند فرهنگ و حیات اجتماعی اعم از نوع اقتصاد و معیشت و شیوه های داد و ستد و نظام های ارزشی و باورهای جمعیت های انسانی در گذشته غنی ، ژرف و مطمئن تر نیز شده است....مطالب دیگر:
📗نباتات علوفه‌اي 24 ص📗نبوغ نظامی امام علی(ع) 154 ص📗نجوم120📗نحوه تشكيل و وظائف كميته حسابرسي📗نرمش و كمردرد📗نسخه فرهنگي امنيت ملي📗نشانه ظهور اما زمان ( عج)📗نقد و تحليل منطقه بيضاء ( روستاي جعفر آباد )📗نقش حسابداري مالياتي در توسعه اقتصادي📗نقش صادرات در اقتصاد ایران با تاکید بر الگوی بخش کشاورزی 16 ص📗نقش عوامل اجتماعي و مجرم در تكوين جرم ( کار تحقیقی 1 ) 122 ص📗نقش عوامل محیطی در عملکرد ورزشکاران📗نگاهي به قابليت‌هاي فني و محتوايي جامع فقه اهل البيت📗نياز سنجي پايگاههاي اطلاعاتي و مجلات الکترونيکي موجود در کتابخانه دانشگاه صنعتي شريف📗نیروگاه هسته ای شناور📗هزینه یابی و کنترل هزینه های سربار📗هشت کتاب سهراب سپهری 113 ص📗هفت ابزار كنترل كيفيت 23 ص📗هنر شرق و غرب(ايران ،روم،يونان) 19 ص📗هنر و معماری اسلامی📗هواپیما (سرعت)📗هيدروتهاي كربن و ساكاروز در تغذية انسان📗هيدروگرافي 12 ص📗واترمارکینگ 18 ص📗تکنولوژی قند 140 ص